.

.

1. 3. 2019

.

.

«Пройди ТО – отримай подарунки»

З 1 березня до 31 травня 2019 року ми запрошуємо вас взяти участь в сервісній акції !

Кожного місяця на протязі акції ми будемо визначати 30 переможців та нагороджувати їх стильними подарунками з колекції сувенірної продукції ŠKODA.

Приділить увагу своєму автомобілю та візьміть участь в розіграші призів.

З 01 березня до 31 травня 2019 року запрошуємо вас пройти технічне обслуговування автомобіля в Автомобільному Домі “Соллі-Плюс” з економією до 20% на придбання оригінальних запасних частин ŠKODA сезонного попиту, а також взяти участь в розіграші призів.

Впродовж трьох місяців ми розіграємо 90 стильних призів з асортименту сувенірної продукції ŠKODA. Кожного місяця 30 щасливих переможців отримають свої подарунки.

Для того, щоб стати учасником акції необхідно в період з 1 березня до 31 травня 2018 року провести технічне обслуговування автомобіля в одному з офіційних дилерських центрів з обов’язковим використанням оригінальних запасних частин ŠKODA.

Переможці будуть визначені методом випадкового вибору. Розіграш призів буде відбуватися в три тури.

Інформація про переможців буде розміщена на сайті компанії www.skoda-auto.ua. Додатково переможці розіграшу будуть повідомлені про можливість отримання подарунку телефоном за номером, який буде вказано при проходженні технічного огляду автомобіля.

Чекаємо на Вас в Автомобільному Домі “Соллі-Плюс” за адресою: м. Харків, вул. Білогорська. 92-Б. Телефон (057) 766 5 766.

Завжди Вам раді!

Останні новини

Всі новини