Для авто 4+

Для авто 4+

22. 1. 2019

Для авто 4+

.

Ловіть знижки від Автомобільного дому SKODA «Соллі-Плюс»! Якщо Ваш автомобіль старше 4 років, то для Вас пропозиція «Знижка до 20% на запчастини і роботи для автомобілів 4+».

Наші майстри подбають про Ваш автомобіль! Акція поширюється на авто 2015 року випуску і старше! Також для всіх фізичних осіб стартує акція «Знижки до 20% на товари для ТО, ремонту ходової частини авто, гальмівної системи, а також рульового управління!

До товарів цієї категорії також належать: оригінальне мастило, масляні фільтри, повітряні фільтри двигуна, повітряні фільтри салону, паливні фільтри.

Також Ви отримуєте знижку до 20% на роботи по обслуговуванню автомобіля! Сервісний центр SKODA «Соллі-Плюс» має в своєму розпорядженні необхідне обладнання для точної діагностики і усунення будь-яких несправностей вашого автомобіля.

Станція технічного обслуговування SKODA «Соллі-Плюс» гарантує якість проведених ремонтних робіт і якість використовуваних в роботі витратних матеріалів!

Акція діє до 30.04.2019. Більш детальну інформацію Ви завжди можете отримати у нас в автосалоні SKODA «Соллі-Плюс» за адресою: м.Харків, ул.Білогорська, 92Б.

Останні новини

Всі новини