Купуй ŠKODA Online

1. 1. 0001

Купуй ŠKODA Online

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

У зв'язку з введенням обмежувальних заходів, пов'язаних з поширенням коронавирусної хвороби (COVID-19), компанія «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів Skoda в Україні - прийняла рішення про можливість замовлення і покупки автомобілів в online.

В умовах карантину пропонуємо скористати­ся послугою онлайн замовлення.​ Зараз​ для придбання авто­мобіля немає необхід­ності приїжджати в салон, необхідно вико­нати наступні дії:

Підібрати модель, модифікацію і колір автомобіля на сайті, скориставшись зручним онлайн-конфігуратором*. Заповнити заявку і оформити замовлення автомобіля через онла­йн-форму.

Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення замовлен­ня, підбору автомобіля в наявності на складі або замовлення у виробництво, оформлен­ня рахунку на оплату. Здійснити оплату отр­иманого рахунку.

Менеджер зв'яжеться з вами і узгодить час, дату і місце передачі авто­мобіля.

* Зазначена у Конфігураторі ціна є рекомендованою роздрібною ціною, яка є інформативною та орієнтовною. Поточна ціна і детальні технічні характеристики обраної моделі Ви можете дізнатись у ​нашого менеджера ŠKODA Соллi Плюс.

Останні новини

Всі новини