Про компанію
Про нас Про нас

Про нас

Автомобільний Дом Соллі Плюс

ТОВ "Автомобільний Дом "Соллі Плюс"

 

 

Автомобільний Холдинг "Соллі-Плюс" має беззаперечний авторитет на автомобільному ринку та являється офіційним дилером SKODA в Харківській області з 2016 року.

 

 

Основним видом діяльності дилерського центру SKODA "Соллі-Плюс" є продаж автомобілів SKODA, фірмових аксесуарів, страхування, технічна гарантійна та після гарантійна підтримка, сервісне обслуговування, продаж запасних частин і додаткового обладнання.

               SKODA - автомобіль з відмінною якістю, широким вибором комплектацій, з сучасними технологіями та системами допомоги у дорозі. Яскравий дизайн, різні пакети додаткових опцій надають можливість отримати комфортний автомобіль, який перевищує Ваші очікування. На більшість автомобілів діє гарантія 2 роки без обмеження пробігу, а на деякі моделі - до 4 років.

               Спеціалісти з продажу дилерського центру SKODA "Соллі-Плюс" допоможуть з вибором моделі, комплектацій та кольором за вашим бажанням. Проведуть тест-драйв обраної моделі авто.

               Співробітники відділу кредитування допоможуть Вам підібрати найбільш вигідний і зручний варіант придбання автомобіля. Кредит або лізинг - на вибір будуть представлені всі надійні банки та лізингові компанії.
               Авторизована станція технічного обслуговування оснащена сучасним обладнанням, що дозволяє надавати послуги з ремонту автомобіля в повному обсязі та будь-якого рівня складності. Всі співробітники станції технічного обслуговування сертифіковані та постійно удосконалюють свої знання, мають великий досвід роботи.

Постійне прагнення до досконалості - запорука нашої успішної роботи.

Ми з радістю чекаємо всіх наших клієнтів - майбутніх і справжніх - у дилерському центрі SKODA "Соллі-Плюс".